Strona główna  »  Zastosowania  »  Sprzęt spawalniczy

Sprzęt spawalniczy

Taconic wprowadza nową serię urządzeń spawalniczych dla przemysłu tkanin szklanych powlekanych PTFE. Oszczędność czasu i zwiększenie wydajności mają kluczowe znaczenie w dzisiejszym świecie. Jako lider rynku w produkcji pasów ze szkła i tkaniny aramidowej powlekanych PTFE, Taconic opracował serię łatwych w użyciu pras spawalniczych, żelazek i gorących prętów, aby poprawić wydajność warsztatu i łączyć pasy na miejscu z większą efektywnością.

Prasy spawalnicze

Nasze łatwe w obsłudze warsztatowe prasy spawalnicze są dostępne w szerokości 1500 mm i 2000 mm, obie z szerokością płyty dociskowej 150 mm, aby ułatwić zgrzewanie szerszych taśm PTFE Glass. Łatwe uszczelnianie gotowych pasów ułatwia otwarcie belki wychylnej. Dodatkowo oferujemy małą prasę warsztatową z płytą dociskową 250mm x 500mm do taśm węższych i dwuwarstwowych.

Prasy są wyposażone w niezawodne zabezpieczenia awaryjnego zatrzymania. Wszystkie maszyny są wyposażone w cyfrowe regulatory temperatury, ciśnienia i czasu oczekiwania.

Ceny i dostawa wszystkich naszych urządzeń spawalniczych są dostępne na życzenie.

Żelazka i gorące pręty

Nasze łatwe w użyciu, lekkie żelazka spawalnicze mogą być używane do spawania pasów szklanych powlekanych PTFE lub do prostych napraw. Zestaw zawiera regulator temperatury, podstawkę pod żelazko oraz ekstra długi kabel.

Nasz gorący pręt i kontroler stanowią ekonomiczną alternatywę dla prasy na miejscu. Używany w połączeniu z naszym żelazkiem spawalniczym, gorący pręt dostarcza wymagane ciepło do spodu spoiny, gdy żelazko jest nakładane na górną powierzchnię złącza. Używane razem żelazko, gorący pręt i kontroler zapewniają najwyższą jakość połączenia w najkrótszym czasie.

Gorący pręt jest dostępny w długościach 500 mm i 1000 mm, oba z płytami o szerokości 60 mm.

Wszystkie nasze urządzenia spawalnicze posiadają certyfikat CE i są dostarczane z pełną instrukcją obsługi.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą broszurę dotyczącą sprzętu spawalniczego.