Taconic wita Chrisa McMahona i Nilsa Grützmachera w europejskim zespole sprzedaży

Taconic wita Chrisa McMahona i Nilsa Grützmachera w europejskim zespole sprzedaży

Chris ma tytuł inżyniera-licencjata (z wyróżnieniem) z technologii tekstylnej na Uniwersytecie Huddersfield w Wielkiej Brytanii, a także kwalifikacje z marketingu i marketingu cyfrowego. Wnosi ze sobą ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu z różnych branż, głównie tekstyliów przemysłowych, a także pracował na stanowiskach dotyczących rozwoju biznesu i kluczowych klientów oraz rozwoju produktu. Chris będzie miał siedzibę w swoim domowym biurze, niedaleko Manchesteru, skąd będzie opiekował się klientami zlokalizowanymi w północnej części Wielkiej Brytanii.

Nils posiada dyplom techniczny z Lore-Lorentz College w Dusseldorfie w Niemczech i wnosi ze sobą kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży z różnych branż. Dołączył do nas z PV Automotive GmbH, gdzie odpowiadał za nadzorowanie i rozwój kluczowych klientów. Nils będzie miał siedzibę w Taconic Niemcy, skąd będzie zarządzać swoją nową bazą klientów w wielu sektorach, w tym spożywczym, przemyśle opakowań, motoryzacyjnym, materiałów ściernych, lotnictwie i energii odnawialnej.

Zarówno Chris, jak i Nils są podekscytowani możliwością wniesienia swojej wiedzy do naszego europejskiego zespołu sprzedaży i z radością witamy ich obu. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Chris i Nils mogą Ci pomóc? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.