Strona główna  »  O nas  »  Jakość i innowacje

Jakość i innowacje

Jakość produktu jest najważniejsza, ponieważ zapewnia, że użytkownicy końcowi naszych tkanin szklanych powlekanych PTFE, samoprzylepnych taśm szklanych PTFE i pasów przenośnikowych z tkanin szklanych powlekanych PTFE są zadowoleni i skorzystają ponownie z usług Taconic. Zaangażowanie w certyfikację ISO 9001 jest kluczem do naszego nieprzerwanego sukcesu. Przed wysyłką wszystkie produkty są poddawane rygorystycznym testom pod kątem specyfikacji, gwarantując spełnienie najwyższych standardów branżowych.

Poziom usług oferowanych we wszystkich europejskich oddziałach Taconic jest ceniony w branży. W naszych zakładach produkcyjnych w Irlandii i Polsce posiadamy duże zapasy najważniejszych produktów, aby zapewnić szybkie dostawy. 98% otrzymanych zamówień jest potwierdzanych w ciągu 24 godzin, a terminy realizacji w Taconic są powodem zazdrości branży. Z naszych zakładów produkujących pasy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Polsce, oferujemy najnowsze techniki produkcji łączeń oraz krótkie terminy dostaw, by uniknąć przestojów u klienta.

Innowacje są niezbędne, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii. W ostatnich latach Taconic jest liderem branży pod względem postępu technologicznego i stale rozwija rozwiązania specyficzne dla określonych zastosowań dla produktów takich jak: Tacmaster, Tacweld, Tacfuse i Taccast 10-3. Nasi klienci odgrywają istotną rolę w tym procesie, zgłaszając potrzebę ulepszeń i wymagając zwiększonej wydajności. Dzięki innowacyjnym inicjatywom pomagamy naszym klientom „Znaleźć lepszy sposób…”. Stosując naszą wiedzę na temat powłok i infrastruktury produkcyjnej, spełniamy Twoje konkretne potrzeby w zakresie powlekanych tkanin. Możemy zaprojektować i powlec Twoje indywidualne zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nowych produktów.