Najważniejsze informacje dla pracowników: Tim Connelly – Menedżer taśm PSA

Najważniejsze informacje dla pracowników: Tim Connelly – Menedżer taśm PSA

Taconic od dawna jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki specjalnym tkaninom powlekanym i materiałom na pasy. Wykonano również niezwykłą pracę przy tworzeniu imponującej gamy taśm samoprzylepnych, które są używane w ponad 20 gałęziach przemysłu i wymagających środowiskach.

Aby dalej wspierać portfolio produktów, branży i aplikacji Taconic, rolą Tima Connelly’ego jako menedżera produktu PSA Tapes jest skupienie się na wszystkich kwestiach związanych z klejem. Na tej globalnej pozycji Tim współpracuje z ogólnoświatowymi zespołami sprzedaży i inżynierów, aby wprowadzać nowe materiały i koncepcje na istniejące i wschodzące rynki. Na pytanie, dlaczego Tim tak bardzo lubi taśmy Taconic, odpowiedź jest prosta: żadne inne materiały nie mogą „zaznaczyć wszystkich tych pól”:

• odporność chemiczna
• wytrzymałość cieplna
• silne właściwości uwalniania
• zgodność z żywnością
• zmienne właściwości termoizolacyjne.

Te wyjątkowe i rozległe nieruchomości dają możliwości znalezienia rozwiązań w praktycznie każdej branży, oferują niesamowitą różnorodność, czyniąc każdy dzień nowym i ekscytującym wyzwaniem. Tim lubi pracować z firmami różnej wielkości, pomagając im znaleźć usprawnienia. Żadna branża nie jest zbyt mała, żadne zadanie nie jest zbyt trudne. Tim i Taconic ciężko pracują, aby „znaleźć lepszy sposób…”