Szukanie produktu

Produkt

Taconic oferuje tkaniny z włókien szklanych powlekanych PTFE, samoprzylepne taśmy Tac-Tapes, tkaniny z włókien szklanych powlekanych silikonem oraz o wiele więcej, specjalnie do Twoich potrzeb.

Przegląd produktów

Zastosowania

Nasze produkty wykorzystywane są w niezliczonej różnorodności zastosowań. Możemy również zaprojektować produkt odpowiadający Twoim szczególnym potrzebom…

Zobacz zakres zastosowań

Kontakt

Taconic International, Ltd.

Taconic International Forest Park
Mullingar
County Westmeath
Irlandia

Tel: +353 44-9338300
Fax: +353 44-9338390
e-mail: info@taconic-ipd.com

John Halpin John Halpin
Director of Technology and Manufacturing, IPD Europe
johnhal@4taconic.com
Tel +353 87 2888853; +353 44 9338324
Paul Moore Paul Moore
Sales & Marketing Manager Europe
paulm@4taconic.com
Tel: +353 86 8252655; +353 44 9338306
Alexandra Heck Alexandra Heck
Customer Services
alexh@4taconic.com
Tel +353 44 9338313
Mary Varley Mary Varley
Customer Services
maryv@4taconic.com
Tel +353 44 9338312
Liz Gaschet Liz Gaschet
Customer Services
lizg@4taconic.com
Tel +353 44 9338302
Darren Masterson Darren Masterson
Quality Manager
darrenm@4taconic.com
Tel +353 87 2234731; +353 44 9338309
Cyril Stockil Cyril Stockil
Product Development Manager
cyrils@4taconic.com
Tel: +353 87 2902609; +353 44 9338323
Roy Carey Roy Carey
Manufacturing Manager
royc@4taconic.com
Télé +353 86 8566359; +353 44 9338310

Wildcat Taconic

Wildcat Taconic School Close
Burgess Hill
West Sussex, UK RH15 9RD

Tel: +44 1 444 247756
Fax: +44 1 444 248416
e-mai: info@wildcat-taconic.com

Clive Langhorn Clive Langhorn
General Manager
clivel@wildcat-taconic.com
Tel +44 (0)7768 254565
David Cattlin David Cattlin
Sales Manager
davidc@wildcat-taconic.com
Tel +44 (0)7810 378272
Julie Hartland Julie Hartland
Office Manager
julieh@wildcat-taconic.com
Tel +44 1444 247756; Fax +44 1444 248416
Wendy Coleman Wendy Coleman
Customer Services
wendyc@wildcat-taconic.com
Tel +44 1444 247756; Fax +44 1444 248416

Taconic Francja

Taconic Francja ZA DES Vernays
Lieu-Dit "Lecouarnet"
74210 Doussard
Francja

Tel: +33 450 443147
Fax: +33 450 448845
e-mai: info@taconic-france.com

Alain Verjans Alain Verjans
General Manager
averjans@taconic-france.com
Tel +33 674 314236; +33 450 448861
Jacques Giry Jacques Giry
Sales Manager
jgiry@taconic-france.com
Tel +33 607 846986; +33 450 448957
Vincent Truffault Vincent Truffault
Sales Manager
vtruffault@taconic-france.com
Tel +33 6 12 71 52 33
Joelle Blampey Joelle Blampey
Customer Service
jblampey@taconic-france.com
Tel +33 450 448863
Aurélie Bigallet Aurélie Bigallet
Customer Service
abigallet@taconic-france.com
Tel +33 450 448954

Taconic Niemcy

Taconic Niemcy Niederlassung Deutschland
Kalscheurener Str. 172-174
D-50354 Huerth
Niemcy

Tel: +49 (0) 2233 - 71 00 06-0
Fax: +49 (0) 2233 - 71 00 06-99
e-mai: info@taconic.de

Alfred Schlappa Alfred Schlappa
Director of Sales, IPD Europe
alfred.schlappa@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71000610; +49 (0)1777 228544
Michael Dornburg Michael Dornburg
Sales Manager
michael.dornburg@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71000620; +49 (0)1777 834957
Bernd Heinecke Bernd Heinecke
Sales Manager
bernd.heinecke@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71000621; +49 (0)1785 304152
Gabriele Flitter Gabriele Flitter
Customer Service
gabriele.flitter@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71000640
Janina Vetter Janina Vetter
Customer Service
janina.vetter@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71000641
Alfred Schlappa Daniela Ludwig
Customer Service
daniela.ludwig@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71 00 06 42

Taconic Poland

Taconic Poland Al. Milenijna 14
66-470 Kostrzyn nad Odra
Poland

Tel: +48 95 723 4400
Fax: +48 95 723 4401
e-mail: biuro@4taconic.com

Pawel Sokolowski Pawel Sokolowski
Sales Manager
pawels@4taconic.com
Tel: +48 797 335 268
Alicja Balicka Alicja Balicka
Customer Services
alicjab@4taconic.com
Tel: +48 95 723 4400
Katarzyna Sobkowska Katarzyna Sobkowska
Customer Services
katarzynas@4taconic.com
Tel: +48 95 723 4400
Kamila Hadała Kamila Hadała
Customer Services
kamilah@4taconic.com
Tel: +48 95 723 4410
Agnieszka Borucka Agnieszka Borucka
Customer Services
agnieszkaborucka@4taconic.com
Tel: +48 95 723 44 17
Marcin Kupisz Marcin Kupisz
Purchase & Logistic
marcink@4taconic.com
Tel: +48 95 723 44 12

Taconic Hiszpania

Paul Moore Paul Moore
Sales & Marketing Manager Europe
paulm@4taconic.com
Tel: +353 86 8252655; +353 44 9338306

Taconic Rosja

Pawel Sokolowski Pawel Sokolowski
Sales Manager
pawels@4taconic.com
Tel: +48 797 335 268
Fax: +48 95 723 4401

Taconic Benelux

Alain Verjans Alain Verjans
Sales Manager
averjans@taconic-france.com
Tel +33 674 314236; +33 450 448861

Włochy

Paul Moore Paul Moore
Sales & Marketing Manager Europe
paulm@4taconic.com
Tel: +353 86 8252655; +353 44 9338306

Portugalia

Paul Moore Paul Moore
Sales & Marketing Manager Europe
paulm@4taconic.com
Tel: +353 86 8252655; +353 44 9338306

Skandynawia

David Cattlin David Cattlin
Sales Manager
davidc@wildcat-taconic.com
Tel +44 (0)7810 378272

Ukraina

Pawel Sokolowski Pawel Sokolowski
Sales Manager
pawels@4taconic.com
Tel: +48 797 335 268
Fax: +48 95 723 4401

Europie Wschodniej, Austrii, Szwajcarii

Alfred Schlappa Alfred Schlappa
Director of Sales, IPD Europe
alfred.schlappa@taconic.de
Tel +49 (0)2233 71000610; +49 (0)1777 228544